Щиросердні вітання з днем народження академіку НАН України Володимиру Петровичу Семиноженку

Адміністрація, колектив ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» вітає з днем народження академіка Національної академії наук України, доктора фізико-математичних наук, професора, члена Президії НАН України, голову Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України Семиноженка Володимира Петровича.

Шановний Володимире Петровичу!

Прийміть наші щиросердні вітання та слова великої шани за титанічну працю науковця, громадського діяча, яка слугує розвитку України і має особливу значимість у сьогоднішні важкі часи воєнного протистояння, яка наближає нашу перемогу і вселяє віру у світле майбутнє держави.

Щиро бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, нових наукових вершин, щоб усі Ваші задуми і плани обов'язково здійснилися.

Олексій Петроченко,

директор ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА»