Увага! У ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА» триває I етап Вступної кампанії 2022

Інститут інноваційної освіти, відокремлений структурний підрозділ провідного закладу вищої будівельної освіти України – Київського національного університету будівництва і архітектури, надає своїм вступникам унікальну можливість здобуту другу вищу освіту освітнього ступеня «Магістр» за затребуваними на ринку праці спеціальностями та освітніми програмами:

• 051 «Економіка» (ОП «Економіка»);
  • 073 «Менеджмент» (ОП «Менеджмент» (фахові спрямування: Менеджмент; Менеджмент в галузі охорони здоров’я; Менеджмент в освітній діяльності; Менеджмент в галузі будівництва));
  • 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (ОП «Міське будівництво та господарство» (фахові спрямування: Міське будівництво та господарство; Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів; Організація та економіка будівництва); ОП «Промислове та цивільне будівництво»; ОП «Водопостачання та водовідведення»; ОП «Теплогазопостачання і вентиляція»);
  • 193 «Геодезія та землеустрій» (ОП «Землеустрій та кадастр»; ОП «Інженерна геодезія»).

Також здобувати освіту можна за двома спеціальностями одночасно, що дозволяє значно заощадити час та кошти і як найшвидше приступити до побудови майбутньої перспективної кар’єри.

Щодо строків проведення Вступної кампанії:

• 07-22 лютого відбуватиметься прийом заяв та документів для здобуття ОС «Магістр» на базі ОКР «Спеціаліст» або ОС «Магістр».
  • 23-27 лютого відбудуться фахові вступні випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю.
  • 28 лютого вступники отримають рекомендацій для зарахування за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
  • Наказ про зарахування 01 березня.

Куратор вступної кампанії:

Олеся Маратівна Білогуб