Домовленість про співпрацю та обмін інформацією і досвідом у сфері освітніх та культурних та проектів

r  unjpg

Виконуючий обов’язки директора ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА», кандидат технічних наук Олексій Петроченко  і голова Ради національних спільнот України Ашот  Аванесян провели зустріч, головною метою якої було обговорення співпраці між Радою, яка є  одним із основних національно-культурних об’єднань України, і Інститутом інноваційної освіти – відокремленим структурним підрозділом одного із провідних закладів вищої освіти в Україні.

Зокрема, було обговорено можливості обміну інформацією і досвідом у  сфері освітніх та культурних та проектів, порушено низку актуальних питань, які мають відношення до освіти корінних народів і національних меншин України.

Сторони поділилися досвідом упровадження освітніх проектів у дистанційному та змішаному форматах навчання, ухвалили кроки щодо подальшої комунікації та співпраці.