ІV Міжнародна науково-технічна конференція “Ефективні технології в будівництві”

Запрошуємо взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-технічної конференції «Ефективні технології в будівництві», яка відбудеться 27-28 березня 2019 р. у Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА).

В роботі конференції візьмуть участь представники міністерств та відомств, керівники провідних будівельних та проектних підприємств, відомі вітчизняні та закордонні вчені та фахівці. Робота конференції висвітлюватиметься в ЗМІ та на сайтах організаторів і партнерів.

Учасникам буде надана можливість виступити з доповідями перед аудиторією. Партнери зможуть продемонструвати свою продукцію та презентувати діяльність, розмістити рекламу в друкованих матеріалах.

Ознайомитись з програмою конференції та зареєструватись для участі Ви зможете на сайті

Сподіваємось, тематика конференції буде цікавою для Вас і Ви приймете участь у конференції.

З усіх організаційних питань просимо звертатись до оргкомітету та секретаріату конференції.