Підвищення професійного рівня науково-педагогічних (педагогічних) працівників кафедри архітектурно-проєктної справи 2019

Форма підвищення професійного рівня:

КНУБА «Ділова українська мова». (Строк проведення - З лютого по квітень 2019 р.)

• Семикіна Олена В’ячеславівна  - Свідоцтво СО02070909288

Форма підвищення професійного рівня:

ВСП ІІНО КНУБА «Реконструкція і нове будівництво в історичному середовищі». (Строк проведення14.03. 2019р.)

Форма підвищення професійного рівня:

Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності.(Строк проведення - 2019 р.)

Працівники:

• Мартинов Вячеслав Леонідович - (Сертифікат з підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності)

Форма підвищення професійного рівня:

ВСП ІІНО КНУБА «Основи дизайну архітектурного середовища». (Строк проведення - 14.03.2019)

Форма підвищення професійного рівня:

Архітектурний практикум (воркшоп) ARCHINTEGRATION на VI Міжнародному Молодіжному Архітектурному Фестивалі-Конкурсі «ARCHIVISION 2019». (Строк проведення -  6-9 серпня 2019р.)

Працівники:

• Авдєєва Наталія Юріївна - (Сертифікат тьютера Архітектурного практикуму (воркшопу) ARCHINTEGRATION)

• Семикіна Олена В’ячеславівна  - Свідоцтво СО02070909288

Форма підвищення професійного рівня:

Підвищення кваліфікації у Національному історико-архітектурному заповіднику «Кам’янець»(Строк проведення - 09.12.19 - 20.12.19)

Працівники:

• Березіна Інна Вікторівна - (Сертифікат проходження підвищення кваліфікації.)

Форма підвищення професійного рівня:

Проходження курсу підвищення кваліфікації з вивчення передового досвіду за темами: «Наука, освіта, практика», НАУ,  м. Київ, Україна.(Строк проведення - 12-14.11.2019)

Працівники:

• Авдєєва Н.Ю - Сертифікати проходження курсу підвищення кваліфікації Х Міжнародній-науково-практичній конференції «Архітектура та екологія»
  • Фіонова М.О - Сертифікати проходження курсу підвищення кваліфікації Х Міжнародній-науково-практичній конференції «Архітектура та екологія»
  • Цись А.С. - Сертифікати проходження курсу підвищення кваліфікації Х Міжнародній-науково-практичній конференції «Архітектура та екологія»