11 квітня 2024 року у Києві відбувся черговий Recovery Construction Forum Ukraine, який об’єднав представників влади і будівельну спільноту для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо відбудови України. Форум відвідали понад дві тисячі осіб, серед яких представники державної влади, будівельного бізнесу, територіальних громад, а також студенти та викладачі кафедри будівництва та інформаційних технологій Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.

photo 2024 04 17 21 36 36

Серед офіційних партнерів Форуму – Всеукраїнський діловий інформаційно-аналітичний журнал про сучасне будівництво "ProfBuild" та Київський національний університет будівництва і архітектури.

На заході розглядалися теми державної політики відбудови України та труднощі, які виникають у будівельного бізнесу в умовах сьогодення, попиту в умовах великої кількості руйнувань; представлено розробки типових проєктів об’єктів соціальної інфраструктури; розглянуті поточні пріоритети відновлення громад та інфраструктури, інструменти і ресурси, які надаються громадам для їх участі у процесі відновлення; механізми забезпечення прозорості роботи ДІАМ і роль автоматизації процесів отримання дозвільної документації для прозорості; важливі питання доступності простору для усіх українців, зокрема для людей з інвалідністю; дієвість програми єОселя щодо кредитування, одержання житла, особливо для вимушено переміщених осіб;  нововведення у програмі єВідновлення, які незабаром стануть доступними; проблеми малоповерхового будівництва, що здійснюється швидко та є дієвим інструментом забезпечення житлом; можливості підтримки громад і роль бізнес-асоціацій у процесах відбудови.

Також спікери обговорили труднощі, з яким стикається бізнес в умовах війни, зокрема, як змінився попит в умовах великої кількості руйнувань; створення проєктів посилення фундаментної частини після ракетного удару, нарощування існуючої монолітної плити за допомогою технології «постармування»; технічний підбір рішень, документальне оформлення та повний технічний супровід нових об’єктів будівництва; питання прискорення впровадження інновацій в будівництво, використання активної комунікації, створення адекватної нормативної бази для впровадження інновацій (будівельні норми, гармонізація EN тощо), удосконалення системи ціноутворення в будівництві, науково-технічний супровід на етапі проєктування та виконання будробіт.

На Форумі представниками влади та будівельної спільноти були обговорені напрями відбудови України, пріоритети державної політики, пілотні проєкти з відбудови, запуск процесів відновлення у громадах, програми фінансової підтримки України, міждержавна політика, залучення країн світу до відбудови, умови партнерства та можливості співпраці у відбудові, технічне регулювання будівництва та інше.

Результати Форуму та досвід його учасників мають бути впроваджені в оновленні таких напрямів, як технічний нагляд і науково-технічний супровід об'єктів будівництва, обстеження, випробування та підсилення будівельних конструкцій, основи технічного регулювання та створення проектної документації, зведення, монтаж, моніторинг, реконструкція та експлуатація будівель і споруд, та інших дисциплін підготовки фахівців будівельного профілю за освітньо-професійною програмою "Промислове та цивільне будівництво" бакалаврського та магістерського рівнів.

З 14 березня до 11 квітня усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, матимуть змогу зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року.

https://testportal.gov.ua/nmt-2024-zavtra-start-reyestratsiyi

НМТ 2024

Інститут інноваційної освіти КНУБА запрошує на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованихінженерів-землевпорядників. А також осіб, які були позбавлені кваліфікаційного сертифікату.
Набір групи триває до 08 квітня 2024 року.

Термін навчання: 10 календарних днів з 08 квітня по 18 квітня 2024 року.
Вартість навчання становить – 4800,00 грн.
Навчання проходить онлайн, за допомогою платформи Zoom.
По завершенню навчання, слухачі складають кваліфікаційний іспит у вигляді
тестування. І у разі успішного його складання, отримують Свідоцтво про
підвищення кваліфікації сертифікованого інженера-землевпорядника або
інженера-геодезиста.
Для проходження курсів необхідно подати документи, а саме:
- картку слухача з вклеєною фотокарткою;
- копію паспорта громадянина України (1,2 стор.) або ID картки;
- копію диплома вищу освіту за спеціальністю;
- копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника, інженера-
геодезиста (крім осіб, які підвищують кваліфікацію після позбавлення
кваліфікаційного сертифіката за рішенням Кваліфікаційної комісії);
- квитанцію про оплату;
- оформлений з Вашої сторони договір та акт в двох екземплярах.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:
+380730261281; +380981080662 - Ірина Труш.
Всі необхідні документи ( крім договору та акту) можна відправити на
електронну адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
або доставити особисто за адресою :
м. Київ, вул. Освіти, 4, каб.232

Шановні жінки!

З нагоди весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 березня, я хочу від усього серця привітати вас з цим особливим днем!

Ви, наші шановні жінки, є невтомними творцями атмосфери тепла, затишку і взаєморозуміння у нашому колективі. Ваша робота, енергія та турбота додають кольору кожному дню і дарують нам всім натхнення для досягнення нових вершин.

Нехай цей чудовий весняний день принесе вам море радості, незабутніх вражень та найтепліші побажання. Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, творчого натхнення та найбільшого щастя у вашому житті.

Щиро вітаю вас зі святом 8 березня! Хай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, коханням та успіхами!

З найкращими побажаннями,

Шкуратов О.І.
Директор ВСП ІІНО КНУБА

image

Page 1 of 177

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА