Інститут запрошує студентів, науково-педагогічних працівників, представників бізнесу та всіх бажаючих 04 квітня 2025 р. о 9:00!

Будівельна компанія «Гефест» почала свою діяльність на вітчизняному ринку в 1997 р., у м. Одеса. Засновником став Пантелеймон Васильович Бумбурас, який на сьогодні є Президентом компанії. Через 28 років безперервної роботи, будівельна компанія «Гефест» є синонімом якості, стабільності, витонченого смаку і швидко-зростаючого будівельного об’єднання. Торгові та офісні центри, житлові будинки, лікарні, ресторани, навчальні заклади, збудовані компанією, прикрашають вулиці Києва, Одеси та інших міст України https://gefest.ua/about.

Учасники заходу зможуть дізнатися про реальні виклики будівельної галузі, ключові принципи ефективного девелопменту та поставити запитання спікеру, який розповість про сучасні тенденції ринку нерухомості та особливості управління будівельним бізнесом, поділиться досвідом реалізації масштабних девелоперських проєктів!

Зустріч відбудеться оф-лайн 04 квітня 2025 р. за адресою: м. Київ, вул. Освіти, 4, ауд. 222, Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до заходу!

Надаємо можливість дистанційної участі за посиланнямhttps://us02web.zoom.us/j/8455149405?pwd=fzVhHmfKUyB8y01prc8mnFGi5QuH2Q.1&omn=84743303968

 Наталія Тіхонова, к.е.н., доцент, доцент кафедри ДПП провела відкриту лекцію з дисципліни «Інноваційна економіка» для студентів магістратури та колег. Лекція на тему «The Innovative Economy: Driving Global Transformation» була присвячена сучасним тенденціям і прогнозам на майбутнє у світовій та українській інноваційній економіці. Були розглянуті питання феномену Кремнієвої долини, як світового центру інновацій та його сучасних конкурентів. Описані інноваційні екосистеми, індикатори та ключові технологічні засоби інноваційної економіки. Зауважено, що основою інноваційної економіки є навички та людський капітал, до яких відносяться: безперервність навчання та адаптивність до нових технологій, міждисциплінарні навички поєднання технічного та креативного досвіду, цифрова грамотність як основа всіх професій та постійне підвищення кваліфікаціїОсобливу увагу приділено сучасному стану інноваційного розвитку в Україні. Описано 3 ключові сектори інноваційної економіки України: ІТ, агротехнічний та зелена енергетика. Зазначено, що незважаючи на відставання порівняно із середніми показниками ЄС на 15% Україна має свої компанії «единороги» та ті, що потенційно претендують на це звання в найближчому майбутньому. Цей факт підтверджує, що війна не завадила розвитку екосистеми стартапів в Україні.

nov dpp

nov dpp1

nov dpp2

nov dpp4

nov dpp5

nov dpp6

У рамках робочої поїздки в місто Житомир, представники Інституту інноваційної освіти КНУБА у складі – директора Самойлова Олександра Олександровича, заступника директора з науково-педагогічної роботи Макатьори Дмитра Анатолійовича та в.о. завідувача кафедри інноваційної архітектури та дизайну Герасимнюка Сергія Олександровича, відвідали заклади фахової передвищої освіти: ВСП «Житомирський технологічний фаховий коледж Київського національного університету будівництва і архітектури», ВСП «Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету» та Житомирський агротехнічний фаховий коледж. Дані заклади здійснюють підготовку фахівців за затребуваними на ринку праці спеціальностями, серед якихархітектура та містобудування, будівництво та цивільна інженерія, дизайн та економіка.

В ході відвідування відбулося спілкування з викладачами та здобувачами освіти коледжів, де була висвітлена інформація, щодо умов вступу на навчання в 2025 році в Інститут, та особливості організації освітнього процесу з численними перевагами, які мають здобувачі освіти Інституту.

За підсумками робочої поїздки директор інституту Олександр Олександрович Самойлов відмітив, що зустрічі з керівниками відвідуваних коледжів були цікавими і результативними. Викладачам та співробітникам коледжів запропонована можливість стажування та підвищення кваліфікації на базі Інституту. Окрім цього були обговорена можливість співпраці в науково-дослідних роботах, участь в семінарах та конференціях.

1j 2j
3j  

У Відокремленому структурному підрозділі «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» відбувся науково-практичний семінар «Психологія професійної діяльності та розвитку особистості фахівця», який привернув увагу більше 90 учасників.

2

Семінар проходив протягом 3-х днів з висвітленням наступних питань:

  • психологічна сутність складових особистості, а також методи управління процесом розвитку особистості, спрямовані на розкриття потенціалу та покращення особистих якостей і навичок;
  • управлінська комунікація, ефективні засоби спілкування, ненасильницьке спілкування та нейро-лінгвістичне програмування як інструмент сучасного фахівця;
  • профілактика професійного вигорання, методи попередження та управління конфліктами, а також психологічні особливості навчального процесу.

Спікер семінару: кандидат педагогічних наук Кубанов Руслан Анатолійович поділився своїми глибокими знаннями та практичним досвідом з учасниками семінару.

1

 

сертифікат англ. Тіхонова page 0001

Висока явка учасників та їх активна залученість у дискусії підтвердили актуальність обраної тематики для сучасної освітньої спільноти.

Ми дякуємо всім учасникам за активну участь та цікаві дискусії. Сподіваємось, що отримані знання стануть в нагоді у вашій професійній діяльності та сприятимуть особистісному зростанню.

Сподіваємось на зустріч на наступних комунікаціях, організованих Інститутом.

27 березня  відбулася головна бізнес-зустріч у сфері вентильованих фасадів. Це перший і єдиний захід, який об'єднав експертів, постачальників та виробників сфери вентильованих фасадів.

        Мета заходу - знайти рішення проблемних питань у сфері вентильованих фасадів; обмін досвідом та обговорення проблем, які виникають у процесі роботи, а також пошук спільних рішень щодо їх усунення; презентація нових матеріалів і технологій на українському ринку; забезпечення учасників ринку цільовою аудиторією задля досягнення максимального ефекту; консолідація максимальної кількості учасників сфери вентильованих фасадів задля сприяння більш динамічному галузевому розвитку.

        Були обговорені важливі  питання, а саме: проблематика у сфері вентильованих фасадів; нормативна база; відсутність кваліфікованих кадрів; блокування податкових накладних; збільшення привабливості інвестиційних проєктів завдяки вентильованим фасадам; зелене будівництво.

        Відокремленим структурним підрозділом «Інститут інноваційної освіти КНУБА» була проведена профорієнтаційна робота серед навчальних закладів, які  приймали участь у цій бізнес-зустрічі.

photo 2 2025 03 28 12 27 11

photo 3 2025 03 28 12 27 11

Page 1 of 187

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА