Мій вибір – ІІНО КНУБА! Високий рівень знань, гнучкий графік, гарна матеріальна база, викладачі-практики, можливість вчитися і працювати!

ostrov

«Островершук Оксана Миколаївна. Навчаюсь за спеціальністю "Архітектура та містобудування", освітня програма " Архітектура будівель та споруд'. Проживаю у м. Обухів Київської області.

Якість освіти  на високому рівні завдяки  висококваліфікованим викладачам , індивідуальному підходу,  постійно маю змогу брати участь у конференціях, вебінарах, круглих столах, майстер-класах, також на базі інституту постійно діють курси підвищення кваліфікації. Обрала цей інститут, бо ціную сучасний підхід щодо якості освіти, гарну науково - технічну база, наявність індивідуального  графіку навчання, можливість здобути освіту без відриву від роботи. До того ж, тут порівняно не висока плата за професійне  навчання.

Працюю в проектній організації, але без відповідної освіти не можу займати бажану посаду. Навчання  надасть мені можливість кар’єрного зростання та втілення власних ідей».

Marxonos

«Я - Мархонос Ірина, проживаю у місті Київ, вчусь на дизайнера інтер'єру. Чому для навчання обрала саме ІІНО КНУБА? Бо вже добре знайома з деякими педагогами та була впевнена, що зможу отримати багато знань!

Навіть в умовах епідемії ми маємо змогу отримувати якісні знання - консультуватись у спеціалістів свого профілю онлайн або приїхати в Інститут для індивідуальної консультації, без проблем домовившись про зустріч з викладачем.

На даний момент я працюю не за фахом. Але вже роблю дизайн інтер'єру для майбутнього будинку. Вважаю, що це теж непоганий показник як для оцінки успішності навчанні, так і для перспектив у майбутній професії».

orlenco

«Орленко Дарина Володимирівна, архітектор, живу у Києві.  Якість навчання цілком влаштовує. Інститут обраний як провідний навчальний заклад, який дає можливість отримувати омріяну архітектурну освіту, при цьому не втрачаючи час практичної роботи за майбутньою спеціальністю. Навчання в ІІНО КНУБА розширить можливості для роботи і допоможе втілити напрацьовані проекти в життя на професійному рівні».

pristupa

«Приступа Ярослав Богданович. Я з міста Києва. Навчаюсь на дизайнера простору. Хочу зауважити на гарній якості освіти в ІІНО КНУБА, яка навіть за останні кілька років значно виросла. За фахом ще не працюю, але освіта мені надає практику та розширює знання. Тому впевнений, що зможу застосувати їх на практиці».