УВАГА!!!
    Фонд Віктора Пінчука Запрошує на публічну лекцію !

Студенти можуть взяти участь у лекції та дискусії за участі одного з найвпливовіших світових лідерів, ветераном бойо- вих дій, активістом, який п’ять разів обирався сенатором США, 68-м Державним секретарем США(2013-2017) – Джоном Керрі.

Тема лекції: «Чи може дипломатія подолати виклики нового світу?»

ІІНО КНУБА долучився до Міжнародного Проекту Tempus-Netceng “” (“Нова модель третього циклу в області інженерної освіти відповідно до Болонського процесу”) (2014-2017)  Метою проекту є введення в цільових університетах пілотних програм з аспірантури (докторантури) в галузі інженерії відповідно до Болонського процесу.

Завданнями проекту є наступне:

Запрошуємо прийняти участь у щорічній конференції користувачів Esri в Україні!

«ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ ТА ЕКСПЕРТНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ».