19 квітня 2018 року розпочала свою роботу найбільша щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Виставка розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися як в Україні, так і за кордоном.
    Представники Інституту інноваційної освіти КНУБА відвідали даний захід та надали всім бажаючим інформацію щодо напрямів роботи інституту, вступу та навчання.

17.04.2018 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури за підтримки Інституту інноваційної освіти КНУБА розпочато роботу "Форуму роботодавців будівельної галузі та День кар'єри".

Представники провідних будівельних компаній надали можливість працевлаштування студентам, а Будівельний Кадровий Портал проводив консультування всіх бажаючих.
    Співробітники Інституту інноваційної освіти також відвідали Форум, де обговорили можливості співпраці з учасниками заходу!

30 березня 2018 року було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Управління транспортними системами міста» кандидатом технічних наук, доцентом кафедри будівництва та інформаційних технологій Дубовою Світланою Вольтівною.

На лекції були присутні студенти групи МБ 17-2(М), що навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Міське будівництво та господарство», співробітники кафедри будівництва та інформаційних технологій ІІНО КНУБА, а саме кандидат технічних наук, доцент Ніщук Віталій Сергійович, старший викладач Погуца Тетяна Олексіївна, та представник кафедри міського будівництва КНУБА, кандидат технічних наук, доцент Васильєва Ганна Юріївна.

На кафедрі управління територіями розпочато прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 193 "Геодезія та землеустрій",
    за спеціалізаціями «Інженерна геодезія», «Землеустрій та кадастр», «Оцінка землі та нерухомого майна».

За напрямом "Геодезія та землеустрій" здійснюється підготовка інженерів для реалізації політики держави щодо формування земельних відносин, управління земельними ресурсами, розробки проектів землеустрою та здійснення ведення державного земельного кадастру, оцінки землі і нерухомості, реалізації природоохоронних заходів, здійснення моніторингу та державного контролю за раціональним використанням і охороною земель.

Вітаємо з перемогою в архітектурному конкурсі на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою території скверу "Гунські криниці" у Кам'янці-Подільському студентів кафедри архітектурно-проектної справи ВСП ІІНО КНУБА (І місце - Павлюк О., група А-17-1КП, ІІ місце - Бабух Я., група А-17-1КП(М)).

Підведення підсумків конкурсу відбулося 26 березня в департаменті містобудування та архітектури Кам'янця-Подільського.

Сторінка 1 із 5