10 серпня 2018 року закінчила навчання група слухачів на курсах підвищення кваліфікаціі за програмою "Фахівець з розроблення комп'ютерних програм Java/Android".
  Вітаємо випускників, бажаємо вдалого працевлаштування та успіхів у професійній діяльності!

   

   

  09 серпня 2018 року закінчила навчання на курсах підвищення кваліфікаціі група слухачів, направлених на навчання центрами зайнятості за програмою "Бухгалтерський облік та аудит".
  Вітаємо наших випускників та бажаємо міцного здоров'я, успіхів у професійній діяльності та матеріального благополуччя!
  Також висловлюємо щиру подяку викладачам, які були залучені до проекту за високий рівень викладання!

   

   

  4 червня на кафедрі архітектурно-проектної справи ВСП "ІІНО КНУБА" відбулась зустріч завідувача кафедри Ковальської Г.Л. з професором університету м. Малага (Іспанія) Maria Jesus Garcia Granja.
  На зустрічі були розглянуті питання ВIM технологій в архітектурі. Для гості також була проведена ознайомча екскурсія в дослідну лабораторію кафедри архітектурних конструкцій КНУБА.

   

  18 липня 2018 року відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації за програмою "Персональний комп'ютер для інженера-будівельника".
  Курси проводились на замовлення Київського міського центру зайнятості. Вітаємо слухачів з відмінним завершенням навчання та бажаємо успішного працевлаштування!

  Сторінка 1 із 9

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper