Новини та події

Команда студента ІІНО КНУБА вийшла у фінал студентського архітектурного конкурсу STEEL FREEEDOM 2019. Вітаємо найкращих!

30 листопада на Steel Freedom Architecture Festival  відбувся фінал STEEL FREEEDOM 2019, що визначив переможців цьогорічного студентського архітектурного конкурсу та найцікавіші проєкти на думку журі, партнерів та глядачів. Активну участь у конкурсі взяли команди студентів КНУБА.

В першій частині фестивалю Steel Freedom Architecture Festival 20 команд фіналістів STEEL FREEDOM 2019 презентували свої конкурсні проєкти у двох категоріях:

• Створення проєкту соціального офісу з громадською приймальнею міського голови в м. Маріуполь (Замовник Маріупольська міська рада*)
  • Створення проєкту житлового комплексу Alfa Residence в м. Дніпро» (Проект надано UTG Residence, девелопер проєкту DC Evolution)

Представники журі  –  знані архітектори України та експерти в будівельній галузі, оцінювали 20 проєктів команд фіналістів відповідно до наступних критеріїв: використання металевих конструкцій, як основного матеріалу реалізації ідеї проєкту, відповідність архітектурної та конструктивної форм, містобудівна концепція, функціональність і художня виразність, оригінальність і новизна ідеї.

Аудитор компанії Baker Tilly слідкувала за ходом голосування та виставлення оцінок журі під час захисту конкурсних проєктів, а також здійснювала контроль під час підрахунку голосів, забезпечуючи прозорість та коректність даних.

Команди Київського національногоуніверситету будівництва та архітектури посіли призові місця в обох категоріях, отримали грошові сертифікати. Також студенти КНУБА отримали багато ексклюзивних нагород, призів, подарунків у багатьох номінаціях.

Детальніше про переможців читатйте тут.

Вітаємо кураторів та студентів КНУБА  з переконливою і яскравою перемогою!

А студента ІІНО КНУБА Влада Губрія вітаємо з достойним виходом його команди у фінал конкурсу!

79758128 1417065718441963 9175631920581574656 o

kurs banner 1