На запрошення Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти ІІНО КНУБА був представлений на тренінгу для експертів з акредитації освітніх програм

В Україні починає працювати пул експертів з акредитації освітніх програм закладів вищої освіти. Саме вони будуть визначати, чи відповідають програми українських вишів світовим вимогам до підготовки фахівців. Для якісної, всебічної та відкритої підготовки експертів Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти підготувало спеціальний курс-тренінг. 17-18 жовтня відбувся такий тренінг, участь у якому взяла доцент ІІНО КНУБА, доктор економічних наук, завідуюча кафедрою економіки та менеджменту Іннола Новикова. Очному тренінгу передувала підготовча робота з попереднім відбором експертів, учасники проходили онлайн курс та тести.

Коло питань, що окреслені в онлайн курсі, – достатньо широке. Воно охоплює як глобальні проблеми формування культури якості у новій парадигмі вищої освіти, так і конкретні питання що торкаються процедури акредитації та визначення ролей експертів, галузевих експертних рад, Національного агентства, закладів вищої освіти.

У рамках дводенного очного тренiнгу проводилась активна робота в групах, вирiшення кейсів.

Участь ІІНО КНУБА у цьому тренінгу дуже важлива. Освіта – основа розвитку нашої держави та створення умов для стабільного зростання. Саме експерти з акредитації освітніх програм закладів вищої освіти будуть визначати, чи відповідають програми українських вишів світовим вимогам до підготовки фахівців. І залучення до цього процесу викладачів ІІНО КНУБА є свідченням їх високого професійного рівня та провідної ролі ІННО КНУБА, як одного з найпрестижніших закладів вищої будівельної освіти країни.

72762237 2896814560385206 913467723416076288 n

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА