УЧАСТЬ В IV МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БУДІВНИЦТВІ»

27 березня в КНУБА відбулось відкриття IV Міжнародної науково-технічної конференції «Ефективні технології в будівництві», учасниками якої стали доктор економічних наук, доцент, завідувачка кафедри економіки та менеджменту ВСП "IIНО КНУБА" Iннола Новикова, кандидат економічних, доцент кафедри Марина Климчук, викладач кафедри Тетяна Iльїна. Представники ІІНО взяли участь у роботі секції конференції "Трансформація економічної моделі розвитку будівельної галузі України в контексті глобалiзацiї".

Загалом, конференція має за мету розглянути тенденції сучасного розвитку будівельної науки та технологій, ефективні рішення зведення та реконструкції будівель із застосуванням новітніх досягнень науки та техніки. До участі в ній запрошені відомі вітчизняні і закордонні вчені та фахівці.

IMG a643f112822aa06f0f1f5a65c02882f5 V