Сотніков Дмитро Анатолійович

Доцент кафедри Економіка та менеджмент

ПРОФЕСІЙНА ТА НАУКОВА КВАЛІФІКАЦІЯ

Освіта (назва ЗВО, спеціальність, кваліфікація)

Київський національний університет будівництва і архітектури, від 30 червня 2004 р., спеціальність «Промислове і цивільне будівництво», кваліфікація - інженер-будівельник.

Харківський національний економічний університет, від 30 червня 2011 р., спеціальність «Облік і аудит», кваліфікація – спеціаліст з обліку і аудиту.

Науковий ступінь (зазначити спеціальність)

Кандидат економічних наук - Чернігівський національний технологічний університет, 2019 р., спеціальність «Економіка та управління підприємствами»

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ (за 5 років)

2)  наявність не менше п'яти наукових публікацій у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України

1.Bondar O., Stitsenko V., Sotnikov D. Variability of Methodical Use of System Models for Determining the Cost in Construction. Sustainable Development of Industrial Regions. Trans Tech Publications Ltd Reinhardstrasse 18 • 8008 Zurich. Switzerland, 2016. № 22. С. 62–67 (ум. друк. арк. 4,5). (Міжнародні наукометричні бази: Inspec (IET), Chemical Abstracts Service (CAS), Google Scholar, Cambridge Scientific Abstracts (CSA), ProQuest, Ulrichsweb, EBSCOhost Research Databases, Indexcopernicus journals Master List, WordCat (OCLC).

2.Бондар О. А., Сотніков Д. А. Ефективність інвестиційних процесів при управлінні проектом в будівництві. Управління розвитком складних систем. Інформаційні технології в економіці. Київ: КНУБА, 2016. Вип. 27, ч. 2. С. 40-46 (ум. друк. арк. 4,7). (Збірник входить до міжнародних наукометричних баз Ulrichsweb (США), BASE (Німеччина), GoogleScholar (Європа – Америка), IC (Польща).

3.Мурашко М. І., Сотніков Д. А. Підприємство як базовий елемент реалізації інвестиційних проектів в будівництві. Управління розвитком складних систем. Інформаційні технології в економіці. Київ: КНУБА, 2017. Вип. 31, ч. 2. С. 52-57 (ум. друк. арк. 5,2). (Збірник входить до міжнародних наукометричних баз Ulrichsweb (США), BASE (Німеччина), GoogleScholar (Європа – Америка), IC (Польща).

4.Мурашко М. І., Сотніков Д. А. Інноваційний механізм управління вартістю будівельного проекту. Управління розвитком складних систем. Інформаційні технології в економіці. Київ: КНУБА, 2018. Вип. 35, ч. 2. С. 41-46 (ум. друк. арк. 4,9).. (Збірник входить до

(Європа – Америка), IC (Польща).

5.Бондар О. А., Сотніков Д. А. Системні критерії економічної привабливості будівельних проектів: від постановки задачі до прикладного інструментарію. Шляхи

підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин: зб. наук. пр. Київ: КНУБА, 2018. Вип. 36, ч. 2. С. 138-143 (ум. друк. арк. 4,65).

6.Сотніков Д. А. Аналітичний інструментарій управління інвестиційним будівельним проектом. Ефективні економіка. 2017. Вип. 10. URL: http://www.economy.nayka.com.ua/ ?op=1&z=6926 (дата звернення: 08.04.2019) (ум. друк. арк. 5,2).

7.Сотніков Д.А. Модельний ряд управління інвестиційним будівельним проектом. Ефективні економіка. 2017. Вип. 8. URL: http://www.economy.nayka.com.ua/ ?op=1&z=6924 (дата звернення: 08.04.2019) (ум. друк. арк. 5,2).

7) робота у складі експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій МОН або галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, або Акредитаційної комісії, або їх експертних рад, або міжгалузевої експертної ради з вищої освіти Акредитаційної комісії, або трьох експертних комісій МОН/зазначеного Агентства, або Науково-методичної ради/науково-методичних комісій з вищої освіти МОН

1) «Наукові основи дослідження функціонування галузевої теорії «геометрична економетрика» щодо нарощення ефективності управління підприємствами будівельної галузі» (номер державної реєстрації 0114U004118, 2014 рік);

2) «Прогнозування показників діяльності будівельного підприємства» (номер державної реєстрації 0107U009980);

3) «Теоретико-методологічне, методичне та організаційно-структурне моделювання конкурентоспроможності підприємств будівельної галузі з метою її системного поліпшення».

13) наявність виданих навчально-методичних посібників / посібників для самостійної роботи студентів та дистанційного навчання, конспектів лекцій/практикумів /методичних вказівок /рекомендацій загальною кількістю три найменування;

3.Новикова І.В., Івахненко І.В., Даневич О.С. Михальченко О.А., Сотніков Д.А.   Методичні вказівки для підготовки курсових робіт для студентів магістратури спеціальностей «Економіка»,  «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» заочної форми навчання – Київ, ВСП «ІІНО КНУБА», 2017 р. – 78с.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЯ І СЕМІНАРАХ

1. 1. Сотніков Д. А. Особливості інвестиційної діяльності на підприємствах будівництва. Національні моделі економічних систем: формування, управління, трансформації: Міжнар. наук.-практ. конф. Херсон, 2015. С. 8. (ум. друк. арк. 0,5).
  2. 2. Сотніков Д. А. Договори FIDIC а їх значення для України. БудМайстерКлас: Міжнар. наук.-практ. конф. Київ: КНУБіА, 2015. С. 57. (ум. друк. арк., 1,1).
  3. 3. Сотніков Д.А. Інноваційні принципи визначення вартості інвестиційних проектів в будівництві. Перезавантаження будівництва: економіка, управління, менеджмент 2016: I Міжнар. наук.-практ. конф. Київ, 2016. С. 5. (ум. друк. арк. 1,1).
  4. 4. Сотніков Д.А. Інвестиції та принципи їх освоєння в будівництві. Перезавантаження будівництва: економіка, управління, менеджмент 2017: IІ Міжнар. наук.-практ. конф. Кив, 2017. С. 10. (ум. друк. арк. 1,2).
  5. 5. Sotnikov D. Graund of control expediency function in bilding. Program of reports «Energy efficiency and energy saving 2017». Dnipro: DGU, 2017. С. 47–48. (ум. друк. арк. 1.0).

Сертифікати/свідоцтва