Салій Константин Іванович

Доцент кафедри Економіки та менеджменту

ПРОФЕСІЙНА ТА НАУКОВА КВАЛІФІКАЦІЯ

Освіта (назва ЗВО, спеціальність, кваліфікація)

Київський університет імені Тараса Шевченка, 29 червня 1997 р., спеціальність «Історія», кваліфікація – історик.

Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ України, від 4 липня 2000 р.,  спеціальність «Зовнішня політика», кваліфікація – магістр зовнішньої політики.

Науковий ступінь (зазначити спеціальність)

Кандидата політичних наук - Інститут політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, 2002 р.,  спеціальність «Політичні інститути та процеси»

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ (за 5 років)

2)  наявність не менше п'яти наукових публікацій у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України

1. 1. Політичні орієнтації українського православного духовенства доби Гетьманщини // Політологічний вісник: Зб. наук пр. – К.: Знання, 2000. – Випуск 6. – С. 210-215.
  2. 2. Конфесійний фактор у зовнішньополітичному іміджі української держави // Нова політика. - 2000. - № 3(29). – С. 52-54.
  3. 3. Іван Мазепа і українська православна церква кінця XVII -- початку XVIII ст.//  Київська старовина. - 1999. - № 4. - С. 159-163.
  4. 4. Проблема активної участі вищої ієрархії Української Православної Церкви в політичному житті українських земель в 2-й пол. XVII-XVIII ст. (історико-політичний аспект)// Історія України. Маловідомі імена, події, факти (збірник статей). – Київ, 1999. - Випуск 9. – С. 251-262.

7) робота у складі експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій МОН або галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, або Акредитаційної комісії, або їх експертних рад, або міжгалузевої експертної ради з вищої освіти Акредитаційної комісії, або трьох експертних комісій МОН/зазначеного Агентства, або Науково-методичної ради/науково-методичних комісій з вищої освіти МОН

“Політична трансформація суспільства на зламі тисячоліть”, що розробляється на кафедрі політології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, комплексної програми наукових досліджень кафедри порівняльної політології та регіонознавства Інституту міжнародних відносин "Історичні підстави розвитку відносин України з країнами Східної Європи".

16) участь у професійних об’єднаннях за спеціальністю;

Член Академії будівництва, Голова Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів

17) досвід практичної роботи за спеціальністю не менше п’яти років;

Робота в державній установі (помічник заступника голови КМДА)

18) наукове консультування установ, підприємств, організацій протягом не менше двох років.

Консультування Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів