Новини кафедри

ІІНО КНУБА на Міжнародному бієнале архітектури у Кракові

91

Доповідь авторського колективу, до складу якого входить завідуюча кафедрою  архітектурно-проєктної справи ІІНО КНУБА, кандидат архітектури, доцент Наталія Авдєєва, викликала великий інтерес у учасників престижного міжнародного конкурсу

День Архітектури – нові можливості для ІІНО КНУБА і нові перспективи для його студентів

1 73282812 2623628407675444 6897764167965474816 n

29-30 жовтня у Києві відбулась  масштабна щорічна конференція, приурочена до Дня Архітектури для всіх, хто любить, створює та розвиває архітектуру в Україні - День Архітектури. ARCHICAD & BIM. Малий, середній, великий бізнес.

Участь у Фестивалі Архітектури і Будівництва

IMG 20191029 143128 29 жовтня у новому четвертому павільйоні Міжнародного Виставкового Центру розпочав роботу Фестиваль Архітектури та Будівництва, участь у якому взяли представники ІІНО КНУБА.

Випускники ІІНО КНУБА - талановиті та креативні. Їх роботи вражають масштабністю і сучасним підходом! Автор: Магістр Тельнюк Олена Ігорівна (гр А-17-1(М))
Приєднуйтесь до нашої команди професіоналів!

ІІНО КНУБА готує архітекторів високого ґатунку – амбітних, творчих і успішних!

0 02 04 Кафедра архітектурно-проектної справи ІІНО КНУБА – одна з найбільших в Інституті і найпопулярніших серед студентів. Лише цьогоріч 49 випускників отримали тут кваліфікацію «архітектор» другого (магістерського) рівня зі спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» (ОПП «Архітектура будівель і споруд»).

РОБОТИ ВИПУСКНИКІВ ІІНО КНУБА - КАФЕДРА АРХІТЕКТУРНО-ПРОЕКТНОЇ СПРАВИ. МИ ГОТУЄМО ПРОФЕСІОНАЛІВ - АМБІТНИХ, ТВОРЧИХ, КРЕАТИВНИХ!
Автор: Труба Любов Петрівна, випускниця ІІНО КНУБА (гр_А-16-1)

ІІНО КНУБА на Міжнародному огляді-конкурсі. Вітаємо наших дипломантів та керівників проектів з відзнаками!

nes 30 вересня - 4 жовтня 2019 року в м. Рівне на базі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся XXVIІІ Міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів (робіт) випускників архітектурних і дизайнерських спеціальностей вищих навчальних закладів України

При захисті атестаційних робіт студенти ІІНО КНУБА використовують інноваційну методику виступу з використанням мультимедійної наочності

1 В червні у ВСП «ІІНО КНУБА» відбулися засідання Екзаменаційних комісій із захисту атестаційних робіт за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування», на здобуття освітнього ступеню «Бакалавр» та «Магістр».

На архітектурному факультеті КНУБА відбулися захисти дипломних проектів магістрів

В рекреації факультету представлена виставка дипломних робіт студентів

Доктор архітектури Ковальська Гелена Леонідівна виступила офіційним опонентом на захисті дисертації

Завідувач кафедри архітектурно-проектної справи ВСН «ІІНО КНУБА», доктор архітектури Ковальська Г. Л. виступила офіційним опонентом на захисті дисертації Швець Л. М.

Проводиться підготовка аудиторії для проведення дисципліни "Рисунок"

Матеріальний фонд кафедри архітектурно-проектної справи поповнився значною кількістю гіпсових фігур та мольбертів

У студентів 3 курсу кафедри архітектурно-проектної справи відбулась малювальна практика

Творчі роботи студентів відображають різноманітні архітектурні об’єкти міста, зокрема культові споруди, пам’ятки культурної спадщини, містобудівні комплекси тощо

Вітаємо з перемогою в архітектурному конкурсі!

Професійна орієнтація студентів у Кам’янець-Подільську

16 березня у Кам’янець-Подільську відбулася професійна орієнтація студентів Коледжу будівництва, архітектури та дизайну для подальшого навчання у ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»

Гелена Ковальська про особливості навчання на кафедрі архітектурно-проектної справи

«Наші студенти – зазвичай, досвідчені фахівці будівельної галузі, які суміщають отримання вищої освіти архітектора з професійною діяльністю»