Триває літній етап вступної кампанії 2019: проводиться прийом заяв та документів

10 липня в ІІНО КНУБА розпочався прийом заяв та документів від абітурієнтів  за  освітнім ступенем магістра. «Понад 350 заяв подано уже у перші три дні вступної кампанії», - розповіла керівник навчального відділу Наталія Салоїд.

Для зручності абітурієнтів, заяви і документи приймаються також у суботу.

Практично усі спеціальності затребувані серед вступників – «Будівництво та цивільна інженерія», «Архітектура та містобудування», «Економіка», «Менеджмент», «Геодезія та землеустрій»…

В Інституті відкрито дві нові освітні програми - «Експлуатація будівель і споруд» за освітнім ступенем магістра і бакалавра та «Проектування промислового та цивільного будівництва»  за освітнім ступенем магістра з присвоєнням кваліфікації інженер–проектувальник.

Вступники, які хочуть здобути другу вищу освіту на основі повної вищої освіти за спеціальностями «Економіка та менеджмент», мають можливість вступати без ЗНО з англійської мови, іспит можна скласти в нашому навчальному закладі.