Участь у практичній земельній конференції «ЗЕМЛІ ОТГ: ОБЛІК, УПРАВЛІННЯ, РОЗПОРЯДЖЕННЯ»

Представник Інституту інноваційної освіти Київського національного університету архітектури і будівництва – завідувач кафедри управління територіями, професор Олексій Шкуратов взяв участь у практичній земельній конференції «ЗЕМЛІ ОТГ: ОБЛІК, УПРАВЛІННЯ, РОЗПОРЯДЖЕННЯ», що відбулась 13 червня 2019 року у м. Києві.

В рамках заходу були висвітлені практичні питання щодо виконання робіт у сфері землеустрою, сучасні технології просторового планування та ефективність геоінформаційних систем. Основні блоки питань, що висвітлювались в рамках конференції:

проблематика розроблення документації з просторового планування території ОТГ;

практичні та юридичні аспекти передачі земель колективної власності в управління та розпорядження ОТГ;

додаткові джерела фінансування програм розвитку ОТГ;

інвентаризація земель – основа ефективного управління земельними ресурсами громад;

соціальні та фінансові результати успішної інвентаризації. практичний досвід;

вплив якісної картографічної основи та містобудівної документації на зміну меж населених пунктів;

розроблення містобудівної документації на основі матеріалів інвентаризації земель;

геоінформаційні системи як інструмент для управління територіями ОТГ.

Кафедра управління територіями ІІНО КНУБА здійснює підготовку та випуск БАКАЛАВРІВ і МАГІСТРІВ за спецiальністю 193 «Геодезія та землеустрій».