Запрошуємо! Курси відеоблогерів на базі ІІНО КНУБА!

В Київському національному університеті будівництва та архітектури, на базі Інституту інноваційної освіти КНУБА, вже в лютому 2022 року  відкриваються курси відеоблогерів.

Мрієте мати тисячу фоловерів? Стати відомим блогером?

Отримати знання про те, як це професійно зробити, можна на курсах відеоблогерів в  ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури».

blo

В рамках курсів Ви маєте можливість отримати актуальні і корисні знання, які допоможуть знімати якісний контент, створити власний YouTube-канал, професійно його розвивати і залучати передплатників.

Заняття 50 х 50 теорія і практика: самостійна творча робота, тестові відеоролики, підсумкова робота. Інтерактивний підхід дозволить легко засвоїти велику кількість інформації, оцінити самостійно свою роботу і проаналізувати креативні ідеї колег.

Навчання на курсі передбачає створення власних відеороликів, найкращі з яких ми розмістимо на  YouTube-каналі КНУБА.

Заняття  тривають 3 тижні,  двічі на тиждень у вечірній час  та у першій половині дня по суботах.

Вартість курсу 980 гривен.

Контакти:  044-245-48-56(82)