Новини та події

22 липня у керівника сектору з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи у м.Львові Любові Генсецької день народження.

Шановна Любове Дмитрівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди дня народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі літа, родинного добробуту і благополуччя. Нехай втілюються в життя найкращі починання, завжди зігріває Вас людське тепло і вдячність за добрі справи.

491761a8 5f8ca58c2f097 1

Дорогі колеги, студенти! Шановні працівники будівельної галузі!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди професійного свята.
Вже другий рік Україна живе в умовах повномасштабного російського вторгнення. Агресор безжалісно руйнує наші міста і села, знищує унікальні творіння рук будівельників багатьох поколінь, позбавляє людей життя, житла, але не віри.
Любов до рідної землі і відданість своїй професії, творча жага творити є запорукою упевненості у світлому майбутньому країни – заможної, красивої, щасливої, відбудованої нашими руками і виплеканої нашою любов’ю.

Сьогодні маю приємну нагоду щиро подякувати колегам з професорсько-викладацького складу Інституту, які навіть за найскладніших умов воєнного часу залишаються мудрими наставниками, творчими і натхненними педагогами, усім нашим випускникам, які гідно представляють навчальний заклад на найважливіших будівельних майданчиках країни, діловим партнерам, завдяки яким маємо унікальну можливість наближати навчальний процес до найвищих світових стандартів і вдало поєднувати теорію і практику будівельної науки.
Бажаю мирного неба і можливості реалізувати усі свої найсміливіші і найамбітніші задуми і проекти.
Нехай професійне свято принесе вам примноження добра і щастя, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.
Дорогі вступники! Приєднуйтесь до нашого колективу! Обирайте професію майбутнього!
Олексій Петроченко,
директор ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»

kurs banner 1

kurs banner 2