Корпоративна електронна пошта

Сервіси

Новини центру

Контакти центру

ЦІТДН ІІНО КНУБА надає доступ до корпоративної поштової системи ІІНО КНУБА в домені iino.knuba.edu.ua. Доступ надається співробітникам інституту.
Кожному аккаунту співробітника надається - 1Gb дискового простору на сервері електронної пошти.
Доступ до поштової скриньки проводиться за допомогою Веб-інтерфейсу. На сервері працює система антивірусного захисту, а також система антиспамового захисту.
Доступ до індивідуальних поштових скриньок надається в ауд. 125;
Адреса поштової системи ІІНО КНУБА: http://mail.iino.knuba.edu.ua (посилання зовнішнє).
Увага! Кожному співробітнику ІІНО КНУБА чи підрозділу дозволяється мати один поштовий аккаунт. За виявлення реєстрації більшої кількості скриньок на одного співробітника, всі зайві скриньки будуть видалені на розсуд адміністратора поштового сервера.

Коротка інструкція з користування системою електронної пошти
Зразок: РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА користувача поштової адреси в домені mail.iino.knuba.edu.ua