Склад кафедри

Склад кафедри управління територіями:

Завідувач кафедри

ШКУРАТОВ Олексій Іванович

Науковий ступінь: Доктор економічних наук (2017 р.).

Вчене звання: Професор  (2019).

Має більше 120 наукових праць, в тому числі 7 монографій. Під його керівництвом захистили дисертації 3 кандидати економічних наук зі спеціальності «економіка природокористування та охорони навколишнього середовища». Є заступником головного редактора науково-практичного журналу «Збалансоване природокористування». З 2018 року є членом експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН України з проблем секторального розвитку та підприємництва.

Жолкевський Петро Францович, кандидат економічних наук, доцент (з/сум)

Дисципліни: Землевпорядні вишукування й проектування; Законодавче забезпечення землевпорядних та геодезичних робіт;

Моклячук Лідія Іванівна, доктор сільськогосподарських наук, професор (з/сум)

Дисципліни: Екологія землекористування; Моніторинг та охорона земель.

Вільдман Ігор Лазаревич, кандидат технічних наук, доцент (з/сум)

Петраковська Ольга Сергіївна, доктор технічних наук, професор

Дисципліни: Управління земельними ресурсами; Девелопмент територій.

Ісаєв Олександр Павлович, кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни: Моніторинг та охорона земель; Сучасні технології інженерної геодезії та кадастру; Технологічне забезпечення виконання геодезичних робіт; Технології створення планово-висотних геодезичних мереж; Організація інженерно-геодезичного виробництва.

Бойко Олена Леонідівна, викладач (з/сум)

Дисципліни: Законодавче забезпечення землевпорядних і геодезичних робіт; Державне управління у галузі земельних відносин; Ведення державного земельного кадастру.

Дружиніна Ірина Василівна, викладач (в/сум)

Дисципліни: Основи землеустрою та кадастру.